BEST-BIKES to 30-LETNIA PASJA DO MOTOCYKLI, WIEDZA, DOŚWIADCZENIE ORAZ PROFESJONALIZM.

Nasz zespół to zgrana paczka motocyklistów, którzy  każdego dnia pracują dla Was na najwyższym poziomie, tak aby każdy  sprzedawany przez nas motocykl dawał Wam BEZPIECZEŃSTWO oraz  zadowolenie z dobrze wydanych pieniędzy. W większości przypadków oferowane przez nas motocykle to półka premium, motocykle  kilkuletnie, prawie nowe o pojemności od 1000cm w górę. W związku z tym, że sprzedawane przez nas motocykle używane są technicznie oraz wizualnie w SUPER STANIE z ORYGINALNYM PRZEBIEGIEM, w większości przypadków dostają Państwo wraz z zakupionym motocyklem PISEMNĄ GWARANCJĘ ROZRUCHOWĄ, tak aby po zakupie na spokojnie przetestować już u siebie zakupiony u nas motocykl. Nasza oferta z roku na roku staje się coraz bogatsza. Jesteśmy pewni, że każdy miłośnik motocykli znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy do naszego salonu w Grudziądzu (kuj-pom).

Szukasz PEWNEGO MOTOCYKLA, chcesz zaoszczędzić swój czas i pieniądze, BEST-BIKES TO GWARANCJA PEWNEGO I UDANEGO ZAKUPU, ZAUFAJ PROFESJONALISTOM.

OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU MOTOCYKLA W DOWOLNE MIEJSCE W POLSCE ZAMKNIĘTYM TRANSPORTEM.
(nie masz czasu aby jechać do nas, masz daleko, obawiasz się rozczarowania na  miejscu…? My nie obawiamy się podróży, przyjedziemy z motocyklem do Ciebie, zadzwoń zapytaj o szczegóły).